Álláslehetőség: Vezető Orvos (Kecskemét)

2021. 03. 02.

A Vascular Plazma Kft-t / Sanaplasma Kft-t a közelmúltban a Takeda, a világ egyik vezető biogyógyszeripari társasága vásárolta fel, mely a Takeda BioLife plazmaközpontok részeként működik. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé. Kecskeméti Centrumunkba keresünk Vezető Orvos (Termelésvezető) munkatársat Főbb feladatok: A centrum termelési folyamatának felügyelete Orvos munkatársak és […]

A Vascular Plazma Kft-t / Sanaplasma Kft-t a közelmúltban a Takeda, a világ egyik vezető biogyógyszeripari társasága vásárolta fel, mely a Takeda BioLife plazmaközpontok részeként működik. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Kecskeméti Centrumunkba keresünk Vezető Orvos (Termelésvezető) munkatársat

Főbb feladatok:

  • A centrum termelési folyamatának felügyelete
  • Orvos munkatársak és a centrum dolgozóinak oktatása/betanítása, minősítési folyamatban való részvétel
  • A plazma megfelelő körülmények közötti tárolásának, csomagolásának felügyelete
  • A donorok felvilágosításának, tájékoztatásának, kivizsgálásának felügyelete és ellenőrzése
  • Orvos szakmai szempontból a centrum dolgozóinak a felügyelete
  • Beosztások készítése donorvizsgáló orvosok, donorvizsgálók tekintetében
  • Ellenőrzéseken, auditokon történő részvétel

Elvárások:

  • Orvosi végzettség
  • Érvényes működési igazolvány, MOK tagság
  • Legalább egy éves gyakorlati tapasztalat orvosként
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Döntéshozatali, szervező- és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá
  • Kiváló munkakörülmények, hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben
  • Kimagasló kereseti lehetőség
  • Munkavégzés helye: Kecskemét – Malom Központ

Ha felkeltettük az érdeklődését, fényképes önéletrajz és bérigény megjelölésével jelentkezzen még ma!

💌 hr@plasmacentrum.hu