Álláslehetőség: Egészségügyi asszisztens (Kecskemét)

2020. 11. 30.

A Vascular Plazma Kft-t / Sanaplasma Kft-t a közelmúltban a Takeda, a világ egyik vezető biogyógyszeripari társasága vásárolta fel, mely a Takead BioLife plazmaközpontok részeként működik. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása, és továbbítása a gyógyszergyártók felé.

Kecskeméti Centrumunkba keresünk Egészségügyi asszisztens munkatársat

Főbb feladatok:

  • Donorok fogadása, tájékoztatása
  • Plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel
  • A levett plazma további feldolgozásra való előkészítése
  • Informatikai eszközök kezelése, dokumentálás

Elvárások:

  • Középfokú egészségügyi végzettség (vénaszúrási kompetenciával)
  • Nem várunk több éves tapasztalatot, kezdők jelentkezését is várjuk!
  • Érvényes működési engedély, kamarai tagság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Képesség önálló munkavégzésre és felelősségvállalásra

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények
  • Kimagasló kereseti lehetőség
  • Teljes munkaidő (éjszakai műszak nélkül)
  • Munkavégzés helye: Kecskemét – Malom Központ

Ha felkeltettük az érdeklődésed, fényképes önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével jelentkezz még ma!
💌 hr@plasmacentrum.hu